Повернення товарів належної якості

Наш салон штор здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12#Text)

Терміни повернення і обміну

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Умови повернення для товарів належної якості

Відповідно до закону про права споживача, покупець має 14 днів на повернення товару від моменту його отримання. Поверненню підлягає весь готовий товар з нашого інтернет-магазину. Якщо ж товар був виготовлений, як індивідуальне замовлення покупця, (пошитий або відрізаний згідно заданих клієнтом розмірів), такий товар ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ! Повернення товару повинно відбутися не пізніше 14 днів від дати отримання товару покупцем. Відправку товару потрібно здійснювати службою доставки "Нова пошта" ЗА РАХУНОК покупця! МИ НЕ ПРИЙМАЄМО ПОСИЛКИ "післяплатою !!!" Повертаючи продукт, переконайтеся, будь ласка, щоб він був новим, без будь-яких ознак пошкоджень. Акуратно упакуйте товар перед відправкою, адже він може пошкодитися при пересиланні. На жаль, ми не приймаємо пошкоджений продукт. Повернення грошей буде проводитися банківським переказом протягом 3-х робочих днів з дня прийняття повернутого товару.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», ми можемо відмовити замовнику в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну. (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text)

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару (окрім відрізного)
14 днів на повернення товару (окрім відрізного)
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину