Prestigious Textiles

Категорії
PT Bohemian
PT Bohemian

Безтурботна й еклектична колекція богемного жакарду черпає натхнення з химерних зображень, компенсованих геометричними орнаментами в стилі ар-деко та класичними якобінськими мотивами. Приглушені тони легко вписуються в будь-яку обстановку, з акцентом на блискучі, рум’яні відтінки.

PT Summer House
PT Summer House

Summer House робить легкий натяк на тенденцію до тропічного декору та приносить невимушений вигляд в інтер'єр. Вісім дизайнів Summer House - від декоративної черепиці і вишитих рослин до лляного пальмового листя і красивої тюлі, що вигоріла - створюють тропічний притулок в будь-якому житловому приміщенні. Колірна палітра колекції підсилює це відчуття спокою, поєднуючи у собі м'який зелений, спокійний синій та землісті теракотові відтінки, які гармонійно поєднуються один з одним, створюючи відчуття розслабленості у домі.

PT Bloom
PT Bloom

Ботанічна колекція свіжих дизайнів у сільському стилі. Інтерпретовані через пастель, зібрану прямо з саду, три квіткові принти мають витонченість, намальовану вручну, яка ідеально поєднується з двома спокійними жакардами та парою витончено вишитих стежок.

PT Beachcomber
PT Beachcomber

Натхненний прогулянками береговою лінією, Beachcomber містить поєднання морської тематики з птахами та морським життям, поєднані вітрильними човнами та приморськими сценами. У незвичайному мальованому стилі всі вони виконані в теплих тонах із 100% бавовни з додатковим глянцевим або матовим ПВХ покриттям.

PT Bali
PT Bali

Барвисте та еклектичне поєднуються з теплим та витонченим у цій оптимістичній колекції тропічного стилю. Завдяки поєднанню принтів, сучасних вишивок і шенілом з принтом на оббивці, це чудове богемне поєднання масштабних орнаментів, складно прошитого листя та геометричних принтів додасть стилю будь-якій кімнаті. Колекція Bali також чудово поєднується з плетеними меблями та освітленням з ротанга.

PT Azores
PT Azores

Колекція Azores додає новий вимір до асортименту високоякісних і стійких до плям оббивних тканин FibreGuard з текстурною привабливістю, представленою через тактильне покриття. 29 сучасних кольорів включають соковитий Клементин та яскраву паву, а також чудові невимушені відтінки.

PT Aspen
PT Aspen

Портфоліо тканин PT Extra продовжує розвиватися завдяки таким новачкам, як Aspen. Тут дизайн, натхненний пересіченим рельєфом, величезними ландшафтами та горами, представлений з тонким матовим покриттям, пом’якшеним ніжними пастельними та нейтральними відтінками.

PT Artisan
PT Artisan

Artisan спирається на чудове поєднання стилів живопису з галереєю художніх ефектів, відтворених на різних матеріалах. Акварель, олійна пастель і акрил інтерпретуються в яскравих палітрах, і все це вибрано для передачі блиску щойно закінченого полотна.

PT Altea
PT Altea

М'яка і еластична, Altea - це мрія для тих, хто шукає універсальні однотонні тканини з натуральною основою. Чудово підходить для штор і римських штор, а також для гармонійних або контрастних оздоблень, цей союз бавовни та льону доступний у діапазоні від спокійних нейтральних до яскравих відтінків.

PT Al Fresco
PT Al Fresco

Доповнені натуральними нитками, переплетення в сімействі Al Fresco створюють спокійну та комфортну атмосферу. Ідеї, отримані від творців текстилю майя з супутніми зигзагами та квітковими орнаментами, у той час як повтори мозаїки та сільські рівнини доповнюють лінійку.

PT Abstract
PT Abstract

Розглядаючи 100 років Баухауза через призму відродження 70-х років, колекція Abstract відтворює характерні друковані мотиви в нових вишуканих тонах. Посилення ефекту чотирьох цифрових принтів – це дві виразні вишивки та текстурований геометричний жаккард.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину